Vrijdag 28 december Winteravond bij Natuurpunt

Kom kennis maken met onze afdeling ‘Natuurpunt tussen Leie&Schelde’, in een gezellige en ontspannen sfeer.

Op een ludieke manier stellen we het bestuur en onze afdeling voor. We voorzien gratis broodjes en soep. Dranken aan democratische prijzen. We zoeken mensen die zich op één of andere wijze willen inzetten voor de natuur in hun streek: dat kan gaan van folders verdelen, tellen van vogels in de winter, een tekst schrijven voor ons ledenblad tot het onderhoud van een wandelpad, alles is mogelijk!

Iedereen welkom in het Brielpaviljoen, op het einde van de Lucien Mathyslaan te Deinze. Aanvang om 18u.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Dit vind je misschien ook leuk...