Vanaf 6 augustus kan je bij Teamadventure terecht voor de huur van kajaks en SUP’s. Dankzij een fijne samenwerking met de Deinse Kajak Club bieden ze verhuur aan vanaf hun locatie aan Astene Sas.
Boeken kan vanaf hun website of bellen naar het nummer 0472844405: https://teamadventure.be/verhuur-kajak-of-sup-special-events#feestjes
En er is meer… dit weekend kan je op hun locatie aan de Brielmeersen terecht voor “bubbelende waterfun”. Terwijl de ouders in hun veilige sociale bubbel genieten van een heerlijk verfrissend glas, kunnen de kinderen zich helemaal uitleven op de 3 waterattracties van Teamadventure: een heus openluchtzwembad, een lange buikschuifglijbaan en de spetterende haai.
Opgelet, reserveren is verplicht, ze laten per sessie max 6 bubbels toe. https://teamadventure.be/boek-je-verjaardagsfeest?id=1486123295
Stay safe and wet!! See you @the water…
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…