Categories: Algemeen

Man onder vorkheftruck

zaterdagavond rond 19u10 werd de brandweer van Deinze opgeroepen voor een man die gekneld zat onder een gekantelde vorkheftruck.

De man en zijn vriendin wilden de heftruck in gang trekken. Ze hingen een trekkabel aan de heftruck en trokken hem met een jeep vooruit. Op een gegeven moment raakte de heftruck uit evenwicht en kantelde. De man die achter het stuur zat kwam onder de bestuurderskooi terecht. Zijn vriendin die de jeep bestuurde merkte niet onmiddelijk op wat er gebeurde en trok de heftruck nog enkele meters verder.
De man werd met behulp van hefkussens vanonder de heftruck bevrijdt. Hij werd met zware verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago