Dat KSA ahoy Vinkt 35 jaar bestaat dit jaar zal geweten zijn. Op 28 en 29 maart vieren ze dit met een heus feest weekend.
Op 28 maart wordt er een kindernamiddag georganiseerd voor al onze leden en hun vriendjes/vriendinnetjes. Wanneer de avond valt verandert 't zolderke (hun lokaal) in cocktailbar. Daaronder in het KWB-lokaal zijn er optredens van: BOSSIE, climb a tree en final detail.
Op zondag 29 maart komt de sterkste man/vrouw opnieuw naar Vinkt. Deze welbefaamde wedstrijd gaat op zoek naar de man/vrouw die de meeste spierkracht en doorzettingsvermogen heeft.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…