Op zaterdag 5 maart om 14u organiseren de Liberale Vrouwen van Deinze een geleid bezoek aan het nieuwe STA.M of Stadsmuseum Gent.
Het STA.M is een perfecte introductie en toegangspoort tot de stad Gent. De schitterende abdij- en kloostergebouwen van de Bijloke, waarin het STA.M gehuisvest is, zijn op zich al schitterende bezienswaardigheden. De gids leidt ons gedurende anderhalf uur via een chronologisch parcours van objecten en multimedia, die de groei en de ontwikkeling van Gent schetsen. Na de rondleiding kunnen zij die het wensen, gezellig iets drinken.
Praktisch: inschrijven bij Régine Goemaere op 09.388.52.66 of via jean.vanderlinden2@telenet.be. Kostprijs: €10, voor niet-leden: €13. Afspraak om 14u aan het STA.M. Meerijden kan, verzamelen dan vanaf 13.15u aan het Rheinbachplein in Deinze (naast het brughuis van de Tolpoortbrug).
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…