Categories: Algemeen

Boete feest in Deinze?

Allicht door nog niet veel mensen geweten, maar in Deinze is er terug een zone betalend parkeren bijgekomen. De Brielstraat is van begin tot einde nu ook betalend parkeren.

{mosmap width=’480’|height=’400’|lat=’50.982335’|lon=’3.525712|zoom=’17’| zoomType=’Large’|zoomNew=’0’|mapType=’Hybrid’| showMaptype=’1’|overview=’0’|lang=”}

Deze bestuurders zullen het geweten hebben.

Een alerte lezer stuurde ons deze info door, deze is terug te vinden op de website van www.deinze.be

Vanaf 1 april wordt in een aantal straten waar je tot nu toe gratis kon parkeren, betalend parkeren ingevoerd. De wijzigingen moeten langparkeerders aanmoedigen om hun auto achter te laten op de gratis parkings aan de Brielpoort en in de Stadionlaan. Zo blijven de parkings dicht bij de Markt beschikbaar voor bezoekers en klanten van de Markt.

KORT PARKEREN
De kortparkeerders kunnen aan het normale tarief parkeren op het Rheinbachplein, de Brielstraat en de Mouterijdreef. De maximaal toegelaten parkeertijd is drie uur. Je moet parkeergeld betalen van 8.30 tot 12.30 uur en van 14.00 tot 18.00 uur. Je betaalt 0,35 euro per halfuur. De eerste 15 minuten zijn gratis.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago