Categories: Stadsinfo

Koelboxproject van start op vrijdag 11 mei in het Martinuspark

Op vrijdag 11 mei om 17.15 u gaat het Koelboxproject in het Martinuspark officieel van start. Het participatief preventieproject is een initiatief van Drugpunt, Jeugddienst, JC Brieljant en dienst Sociale Zaken. De diensten nodigen jongeren uit om deel uit te maken van een positieve en creatieve groep die aan de slag gaat op openbare ontmoetingsplekken in de stad, zoals het Martinuspark. De vrijwilligers maken op hun beurt jongeren warm om zich te laten horen en geven hen de kans om inspraak te hebben in het beleid dat binnen Deinze wordt gevoerd.

De koelboxen, gevuld met frisdrank, alcoholvrije cocktails en/ of andere benodigdheden die van pas kunnen komen in een zonnig park, worden getransporteerd in een bakfiets. Deze kreeg de naam ‘de Wielie’ en zal ook op andere gelegenheden worden ingezet.

Koelbox is een preventieproject met een positieve en niet-veroordelende benadering, met als doelstelling te sensibiliseren: belichten, bewust worden en bespreekbaar maken van thema’s, interesses, fenomenen en dergelijke meer. Dit kan een basis betekenen voor creativiteit, uitdaging en/ of verandering in Deinze.

Meer info: Drugpunt: Tineke Wancour, Koelbox-project, 09 381 86 64

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago