Categories: Evenementen

Windsurfing Deinze gaat vreemd komende zaterdag in de Manedans!

Surfers gaan en staan waar ze willen, achtervolgen de wind en zijn vrij als een vogel”: het cliché van de stereotype surfer. Maar zo vrij en dartel loopt het tegenwoordig niet met de Deinzenaren die wel eens een plank onder de arm nemen. Strikte regels en de scheiding der seksen zijn de nieuwe regel. Vrouwen keuvelen gezellig op vrouwenavonden en de mannen vluchten in vrijwillige afzondering op een hengstenbal. Dat is modern en hip tegenwoordig bij surfers!

Jongens en meisjes: vreemdgaan is de enige redding! Op wandelafstand van het arendsnest van Windsurfing Deinze gooien we de knuppel in het hoederhok voor rockers en levensgenieters, officieel genaamd: De Manedans. Verwacht een hersenspoeling van liters schuimend streekvocht en een infuus van vreemde nieuwe muziek voor oude zakken, en vreemde oude klassiekers voor de groen oorige. Een flinke rukwind van rondvliegende benen en armen!
Verder vreemdgaan dan toegelaten door meneer pastoor is op eigen risico. Mocht je toch vreemder gaan dan huiselijk toegelaten, geen paniek, op de katerdag is het wapenstilstand.

Uw kat sturen is geen optie, want er valt een hele generatie surfers te redden! Zaterdagavond 10 november vanaf 21u in de Manedans Kruishoutem: koude pintjes drinken en dansen dansen dansen! Meer info hier – https://www.facebook.com/events/292339447537392/

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago