Categories: Evenementen

Mijn allermooiste speelgoed op reis, bibliotheek Deinze

In de jeugdboekenweek van 2 tot 17 maart is er een tentoonstelling van Pieter Gaudesaboos, hij selecteerde het mooiste speelgoed van vroeger en nu en gaf er zijn eigen interpretatie aan. Naar aanleiding van zijn nieuw boek “Allermooiste speelgoedwoordenboek” ontstond deze tentoonstelling.

Deze tentoonstelling kan je bekijken van 4 maart tot 16 maart in de kelder van de bibliotheek van Deinze.

Auteur, illustrator en vormgever Pieter Gaudesaboos (°9 mei 1979) spreekt met zijn fantasie en humor alle leeftijden aan. Zijn werk is speels, origineel, met nostalgische en absurde trekjes. Zijn boeken werden meermaals bekroond met o.a. een Boekenwelp of een Boekenpluim.
Voor het boek Mijn allermooiste speelgoedwoordenboek selecteerde hij het mooiste speelgoed van vroeger en nu en gaf er zijn eigen interpretatie aan. Van een Playmobilmannetje tot een magnetisch alfabet, van steeknagels tot Lego en van een pop tot een blokkendoos. Een dik boek waar ouders en kinderen uren in kunnen bladeren en ontdekken.
Naar aanleiding van het boek ontwikkelden Pieter Gaudesaboos en Uitgeverij Lannoo de tentoonstelling ‘Mijn allermooiste speelgoed op reis’. Na de start in het speelgoedmuseum in Mechelen kan u de tentoonstelling in Deinze bewonderen tijdens de openingsuren van de bibliotheek (niet tijdens de lezingen van de jeugdboekenweek).

Bron: UiTinVlaanderen.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: bibliotheek

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago