Categories: Evenementen

Allereerste kidzparty bouwt discotheek om tot kidstempel

Op woensdagnamiddag 8 mei wordt discotheek Maxxies te Machelen (Deinze) omgetoverd tot een ware kidstempel.  Die namiddag vindt de allereerste KidZparty er plaats. Feesten, dansen, leuke randanimatie en special acts van Laura Omloop, BlitZ en de helden uit ROX staan op het programma.

Organisator Pieterjan Beheydt organiseert al jaren kids evenementen en bedacht dit uniek concept om kinderen op een originele manier te laten kennismaken met het ‘feestleven’.  Op woensdagnamiddag 8 mei, de dag voor het Onze Lieve Heer Hemelvaartweekend, opent discotheek Maxxies tussen 15u en 21u de deuren voor alle kids en hun ouders voor de allereerste KidZparty! Naast hippe dansmuziek zijn er ook nog leuke corners zoals de “MakeOverCorner” waar kids hun haar kunnen laten doen of zich laten schminken en de “SnoepCorner” waar de lekkerste snoeptaarten kunnen gemaakt worden. Tussendoor vinden ook enkele dansinitiaties plaats om de hipste dansjes aan te leren en verwelkomt Kroko, de krokodil, alle kids met een glaasje Kidibul!

Special acts
Naast al het feestgedruis is er ook een podium met enkele special acts! Zo geeft het muzikale duo BlitZ er een leuk optreden en stelt er hun gloednieuwe zomersingle voor en is er ook een optreden van Laura Omloop, gekend van Junior Eurosong en haar jodellied. Als kers op de taart zijn er de helden Olivia & Xavier uit de Ketnet serie ROX die er een exclusieve meet & greet geven en met alle kids op de foto gaan!

Voorprogramma gezocht! En er is meer. De KidZparty is nog op zoek naar een leuke act als voorprogramma en doet daarom een oproep aan alle kids die graag zingen! KidZparty organiseert hiervoor speciaal de unieke wedstrijd “KidZ got talent”. Maak een filmpje van je zangkunsten en upload het op de facebookpagina van KidZparty op facebook.com/DeKidZparty
Wie weet schitter jij binnenkort op het podium van de KidZparty!

Tickets in voorverkoop kosten slechts 8 euro voor kids en 5 euro voor ouders en begeleiders en zijn te reserveren via www.kidzparty.be of fysiek bij MediaMarkt Zwijnaarde. Aan de deur kosten tickets 10 en 7 euro. Alle kids krijgen bij afloop een coole goodiebag. Er zijn ook speciale groepstarieven.

KidZparty – Discotheek Maxxies – Rijksweg 146, 9870 Machelen (Deinze) – Woensdag 8 mei 2013 – Deuren open om 15u. Einde voorzien om 21u.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago