Zondag 25 januari organiseerde sp.a Deinze hun jaarlijkse nieuwjaarsontbijt en bijhorende receptie. Naast de vele lokale leden en sympathisanten kwamen ook delegaties van afdelingen uit oa. Melle, Nevele en Nazareth.
“We zijn zeer tevreden over de opkomst” begint Freija Dhondt, voorzitter van sp.a. “Ook kregen we bezoeken van enkele leden van het Vlaams Parlement waaronder Joris Vandenbroucke, John Crombez en Bart Van Malderen. Het doet ons altijd bijzonder veel plezier dat er zoveel kopstukken van onze partij graag naar onze afdeling komen”.
De kans is groot dat de afdeling Deinze binnenkort ook de kandidatuur van John Crombez voor het voorzitterschap van de partij zal steunen. “We kunnen nog steeds heel erg op John rekenen en hij komt geregeld langs, onze leden appreciëren dat enorm. Maar, zoals de statuten dat voorzien, zullen we binnenkort onze leden bevragen en een officieel standpunt innemen”, aldus Dhondt.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…