In de school De Driessprong willen ze deze traditie in ere houden en gingen vandaag de leerlingen in de rustige buurt van de school aan de deur bellen bij de oma’s en opa’s om hun 3 koningen lied te zingen.
Wij zagen het derde kleuterklasje op tocht door de straten rond De Driessprong. De kinderen hadden lakens mee van thuis om zich te verkleden en in de klas hadden ze hoeden, sterren en andere attributen gemaakt. Sommigen schminkten zich als Balthazar.
Ook aan de muziekinstrumenten werd gedacht, sommigen liepen rond met kleine accordeon’s, trommels, … Iedereen was enthousiast met dit leuke initiatief en de kinderen kregen dan ook veel lekkers.
Wij kregen toelating van de kleuterjuffen om deze foto’s online te plaatsen.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…