De 4 minuten durende freestyles werden gesprongen met teams die uit 4 à 6 skippers bestonden. Deze teams werden door twee verschillende panels gejureerd. Een gekwalificeerde jury (die vooral de technieken, moeilijkheidsgraad en fouten beoordeelde) en een lekenjury (een onafhankelijke jury die het geheel beoordeelde). De combinatie van de resultaten van beide jury’s bepaalden de 5 geselecteerde teams voor het tweejaarlijkse European Show Contest.
Met een knappe choreografie, toepasselijke outfit en prachtige rope skipping technieken brachten de The Handles Deinze de Mini-demo tot een hoger niveau. The Handles Deinze waren niet aan hun proefstuk toe. Op het eerste European Show Contest in 2014 (Gratz – Oostenrijk) konden ze reeds de Belgische driekleur verdedigen. Nu hebben ze opnieuw een ticket op zak voor de tweede editie die in het najaar 2016 zal gehouden worden. ERSO (Europese Rope Skipping Organisatie) zal eind april bekend maken waar deze zal plaats vinden.
Ook namen twee recreatieve teams deel aan deze mini-demo (resp. van de club Let’s Go (Aalter) en ZeroSkip (Zemst)). Beide teams werden onderverdeeld in hun eigen categorie. Hierbij Haalde ZeroSkip met het team “Jumping Queen” het goud binnen. Let’s Go behaalde met hun team “Suit & Tie” het zilver.
Volledige resultaten terug te vinden op www.brsf.be
Resultaten gekwalificeerde jury
1. GOUD: team Handles Burn It Up – The Handles Deinze
2. ZILVER: team Handles Army – The Handles Deinze
3. BRONS: team Siluskip Showdown – Siluskip XL Rope & Dance Zele
Resultaten Lekenjury
1. GOUD: team Handles Burn It Up – The Handles Deinze
2. ZILVER: team Handles Army – The Handles Deinze
3. BRONS: team Rivierenhof fusion Demo – RSC Rivierenhof Antwerpen
Geselecteerde teams voor European Show Contest:
1. Team Handles Burn It Up – The Handles Deinze
2. Team Handles Army – The Handles Deinze
3. Team Rivierenhof fusion Demo – RSC Rivierenhof Antwerpen
4. Team Moving Around the World – Moving Baasrode
5. Team Handles Sax – The Handles Deinze
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…