Bovendien willen deze gidsen er de deelnemers van de vlinderwandeling toe aanzetten om actief mee de vlinders te bewonderen en te determineren. Immers is het opzet van het Grote Vlinderweekend ook dat zoveel mogelijk mensen ertoe worden gebracht om de aanwezige vlinders in hun tuin te tellen. Iedere deelnemer aan deze wandeling ontvangt dan ook een overzichtsblad met de meest courante vlindersoorten (en hun onderscheidende kenmerken) en zal ook in de gelegenheid gesteld worden om eens een vlinder te vangen met één van de beschikbare netjes.
Deze kindvriendelijke wandeling start op zondag 7 augustus om 14u op de hoek van de Achtmeersdreef en Patrijspark te 9800 Deinze.
Meer informatie over deze activiteit kan teruggevonden worden op http://www.natuurpuntdeinzezulte.be en https://www.natuurpunt.be/pagina/het-grote-vlinderweekend
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…