‘Antigif’ voor een drukke loopbaan, dat is gedichten schrijven voor de stadsdichter van Deinze, Luc C. Martens. In zijn studententijd schreef hij al indrukken, maar liet zich verleiden door de lokroep van een uitdagende en ongemeen boeiende loopbaan als wetenschapper. Tot hij in 2004 opnieuw de lokroep van de muzen hoorde. Hij begon gedichten te schrijven en liet zich coachen door Roel Richelieu van Londersele, de eerste stadsdichter van Gent. Inmiddels heeft hij al twee bundels uitgebracht, nl. Hoop op stille muren en Tussen Arend & Schildpad.
Ontmoet Luc C. Martens in gesprek met schrijfdocent Yves Van Durme voor een wandeling in het laboratorium van de dichter. Ontdek hoe waarnemingen, gedachten en gevoelens kunnen uitgroeien tot een gedicht. Iedereen welkom op woensdag 21 december om 19.30 u in de bibliotheek van Deinze, ingang Gentpoortstraat 1. Inschrijven kan via deinzeschrijft@gmail.com of telefonisch op 09 381 95 60. De deelnemers aan de lezing geven een vrijwillige bijdrage, die de SAMWD in het kader van de Warmste Week van Studio Brussel aan de Cliniclowns zal schenken.
De lezing wordt georganiseerd door de SAMWD Deinze, met de steun van het Vlaams Fonds der Letteren en het stadsbestuur van Deinze.
Info: Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans
muziekacademie@deinze.be – www.muziekacademiedeinze.be
www.facebook.com/samwd.deinze
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…