Stadsinfo

Gezin uit Nevele wint shop en win actie en spendeert € 5000 op 1 dag bij 19 Deinse handelaars.

DEINZE – Isabelle Piesschaert uit Nevele won de eerste shop en winactie van Deinze Winkelstad. Isabelle is mama van drie, en samen met haar man eigenaar van Kiem-X kiemgroentes. Het concept van de wedstrijd was eenvoudig: wie tussen 1 en 31 december 2016 een aankoop deed bij een Deinse handelaar kreeg een wedstrijdkaart en nam dus automatisch deel aan de actie. De hoofdprijs bestond uit € aan cadeaubonnen van Deinze Winkelstad. De uitdaging? Deze 5000 euro uitgeven op 1 dag en dit bij minstens 10 handelaars.

“Uiteraard vergt dit enige voorbereiding, want 5000 euro geef je niet zomaar impulsief uit” aldus Chris Verghote, centrummanager van Deinze Winkelstad. “Isabelle had enkele concrete zaken nodig, want dit jaar viert haar zoon zijn lentefeest. Er was dus al snel een verlanglijst opgemaakt.” Daar bovenop werd ze geïnspireerd met leuke adressen in Deinze die ze zelf nog niet kende. Als kers op de taart gaf Zoë Van Gastel, fashionista en stijladviseur van online lifestyle magazine Belmodo, stijladvies en tips tijdens de aankopen.

Isabelle en haar gezin trokken de stad in met Blue Bike deelfietsen, ideaal om je snel en duurzaam te verplaatsen. De winkeltassen werden voor het gemak achtergelaten en worden deze week opgehaald.

“We zijn aangenaam verrast door het grote aanbod in Deinze en de vele leuke, trendy zaken. Uiteindelijk hebben we niet bij 10 handelaars geshopt, maar bij 19. Bovenop het gewonnen bedrag hebben we bovendien nog eens € 437 extra uitgegeven. Die 5000 euro spenderen op 1 dag was dus veel makkelijker dan ik aanvankelijk dacht”; lacht Isabelle.

 

De volgende Deinse handelaars stonden op de shop en win shoplijst van Isabelle en haar gezin: Gen’eat’, Nancy Store Men, Scarpette, Hajp; Letters & Co, Grusenmeyer women, Dominique Fashion, Bastide 71, Orange, New Jewel, Bambi, Foto video Mac, Noki, Zuskus, Hokus Pokus Toverbol, Parfumerie Craeymeersch, Taveirne Wines & Spirits, Hildes kaasboetiek, Tipic.

 

Meegenieten van de unieke shoppingdag van Isabelle en haar gezin kan je via de volgende link: https://youtu.be/3_evIAyue0k

 

Info

Chris Verghote, centrummanager
Deinze Winkelstad vzw
chris.verghote@deinze.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Wontergem maakt zich op voor een bruisende Meikermis 2025

Van vrijdag 2 tot en met zondag 4 mei staat Wontergem opnieuw helemaal op z’n…

2 dagen ago

De Katrol Deinze krijgt kwaliteitslabel voor studie – en gezinsondersteuning bij kwetsbare gezinnen

Op woensdag 23 april ontving de Katrol Deinze na een positieve evaluatie het kwaliteitslabel van…

2 dagen ago

Deinze telt opnieuw mee met Straatvinken

Op donderdag 22 mei 2025 vindt de achtste editie van Straatvinken plaats. Tussen 17 en…

2 dagen ago

Buurtbudget Deinze: jouw idee, onze steun

Samen met jou wil Stad Deinze van jouw buurt een fijnere plek maken. Na goedkeuring…

2 dagen ago

Zilver voor SPORTAC86 op Europees kampioenschap acrogym in Luxemburg

Een schitterende prestatie voor SPORTAC86 op het Europees kampioenschap Acrobatische Gymnastiek (European Age Group Competitions)…

2 dagen ago

Skillstrack voor jonge fietsers

Sinds vrijdag 25 april werd aan de achterzijde van sporthal Palaestra een gloednieuwe skillstrack voor…

3 dagen ago