Al van bij de start koos Tequila ervoor om op twee paarden te wedden: muziek en (streekgebonden) informatie. Dat is na 35 jaar niet veranderd: dagelijks krijgen de luisteraars een cocktail van muziek, gemixed met lokale, regionale, nationale en internationale berichten en nieuwsuitzendingen.
De 35e verjaardag wordt gevierd met de bekende “megahitparade” van het radiostation. Al meer dan 20 keer was er bij Radio Tequila een Top 1000 te horen. Voor de 35e verjaardag wordt gekozen voor de Top 1035.
Luisteren kan van dinsdag 11 april (dé verjaardag) tot en met Paasmaandag 17 april, telkens van 8 u. ’s morgens tot 19 u. ’s avonds. Verwacht u aan een lijst met de allerbeste popsongs die ooit gemaakt werden. De Top 1035 bevat popmuziek van de fifties tot nu!
Luisteren kan via 105.1 FM, maar het kan ook online via www.radiotequila.be.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…