Evenementen

Stationsfeesten tijdens derde weekend van september

VZW Deinze Winkelstad, Ann De Raedt van café Donky’s en Primus Haacht slaan de handen in elkaar om van de jaarlijkse stationsfeesten terug een heus muziekfestival te maken. Er werd een uitgebreid gratis programma voorzien met optredens, dj-sets en kinderactiviteiten.

De stationsfeesten werden in 1996 opgestart door Kris Malego, uitbater van café Clues. Jaarlijks worden er tijdens het derde weekend van september op het pleintje aan het station muzikale optredens georganiseerd, die telkens heel wat bezoekers lokken. In 2016 schakelde Kris DJ Red D in, die voor naambekendheid en nog meer bezoekers zorgde.

Vanaf dit jaar neemt Ann De Raedt van café Donky’s de fakkel van de organisatie over. Dankzij de steun van talrijke lokale handelaars en Deinze Winkelstad slaagt ook zij erin om een gevarieerd programma aan te bieden voor jong en oud.

Programma

Op vrijdag 15 en zaterdag 16 september kunnen muziekliefhebbers volop genieten van de talrijke optredens van lokale bands in de deelnemende horecazaken en op het groot podium aan het station. DJ Red D pikt ook zijn klassiekers op om de avond af te sluiten en je kan de nacht induiken op de afterparty’s.

Op zondag 17 september pakt de organisatie uit met een concept voor het hele gezin. Die dag is er

rustige muziek voorzien -ook tijdens de aperotijd – en wordt het gevarieerde muziekaanbod uitgebreid met kinderactiviteiten zoals springkastelen en kindergrime.

De optredens en animatie zijn gratis. Naar jaarlijkse gewoonte verwachten de deelnemende zaken (Café Donky’s, Muziekcafé Elpee, Café Center, Pop-up cocktailbar Fantuzzi, Deli@Go en Croissy) heel wat volk en vooral een weekend vol plezier en sfeer.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: Station

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago