Kunstproject eerstejaars Leiepoort campus Sint-Hendrik

In de lessen plastische opvoeding werken de eerstejaars dit jaar rond Deinze en de Leiestreek. Daarom leek het ons aangewezen om al het moois dat onze school omringt met onze eigen ogen te gaan bewonderen. 

De leerlingen maakten deze week een (korte) fietstocht. Op pad langs de Leie zagen ze duidelijk waar de grootmeesters hun inspiratie haalden en hoe kunstenaars als Emile Claus het licht konden vangen met verf. Hij wist precies wat licht met voorwerpen doet, welke kleur schaduw heeft en hoe hij een bewolkte hemel of de weerspiegeling van de bomen op het water kon weergeven.

Onze leerlingen lieten zich op hun beurt inspireren. Later dit jaar hopen we jullie het resultaat van hun eigen beeldend werk te kunnen tonen.

Wie de gebeurtenissen van deze school willen volgen kunnen best hun instagrampage en stories checken, echt d emoeite, je hebt direct weer zin om naar Sint-Hendrik te gaan 🙂

Wij zijn alvast fan van hun Instagram pagina

Bekijk hun facebook

Lore Depreitere – Leerkracht plastische opvoeding

 

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Dit vind je misschien ook leuk...