“Daarom zochten we naar een duurzame manier om een Innocent Salad te kunnen bezorgen tot bij die mensen. Tijdens onze zoektocht ontmoetten we Dimitri van ViaVelo. Die Deinse fietskoeriersdienst is gevestigd om de hoek van Foodbart, in de Gaversesteenweg.” ViaVélo is voor Foodbart de ideale partner om een dergelijk project mee op touw te zetten: “Ecologisch en duurzaam ondernemen is één van de zaken die we bij Foodbart hoog in het vaandel dragen. De fietskoerier ViaVélo uit Deinze past dus perfect binnen dit kader.”
“Ik ben blij dat ik mijn diensten kan uitbreiden met verse ‘just in time’-voeding”, zegt zaakvoerder Dimitri. “Toen ik mijn bedrijf 3 jaar geleden startte, had ik niet verwacht dat ik ooit lunch zou rondbrengen. Ik geloof hier zeer hard in en twijfelde daarom niet toen Bart mij de vraag stelde. Met ons uitgebreid fietspark en gemotiveerde mensen brengen wij de lunch met veel zorg tot bij de klanten.
Een extra troef is dat vanaf 4 salades de levering helemaal gratis is. Foodbart neemt dan de leveringskost van €6 voor zich. Woensdag 2 mei start het project. De klanten kunnen vóór 9u30 telefonisch (09/373 57 52) of via mail (bart@vdkplus.be) hun bestelling plaatsen. “Wij brengen ze dan ten laatste tegen 12u op het gevraagde adres”, aldus Dimitri.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…