Jong VLD Deinze is een liberale jongerenvereniging met leden uit de wijde omgeving rond Deinze.
De organisatie is onafhankelijk van enige politieke partij in Deinze en is al 6 jaar actief. Jaarlijks organiseert Jong VLD de 100-dagenbus en een kladpapieractie voor studenten.
“We zijn een toffe groep met een 20-tal leden met een sterk engagement. Enkele van onze leden zijn ook politiek geëngageerd en we ondersteunen hen achter de schermen.” vertelt organisator en ondervoorzitter Mathijs Van Der Eecken.
“Maar de after work party is vooral als afsluiter van een super werkjaar en het moment om de zomer in te zetten.” sluit voorzitster Tess Minnens af.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…