Wie wou genieten van oldtimers, muscle cars, hot rods, lowriders, leadsleds, air cooled cars, Harley’s, pick up’s , Van’s, American Trucks was hier op het juiste adres.
De opkomst was terug zoals de vorige jaren een voltreffer, er waren terug een pak wagens ingeschreven voor dit leuke evenement. Dit alles werd afgewisseld door enkele bijhorende verkoopstanden, met enkele live optredens op de achtergrond.
Het was ook een leuk zicht toen de kerkgangers uit de kerk kwamen en de blitse trucks bewonderden en hun wekelijks klapke deden tussen de auto’s. Hieronder hebben we een galerij aangemaakt met ons bezoekje rond 11u.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…