De startdag gaat door aan ons KSA lokaal op het adres Kastanjelaan 29, 9800 Deinze (straatje achter de Palaestra)
WAT DOEN ze ALS TOFFE JEUGDBEWEGING?
Bijna elke zaterdag van de maand trakteren ze hun leden op een ongelofelijk leuke namiddag. Op het programma staan bijvoorbeeld estafetten, stadsspelen en een onvergetelijk kamp met natuurlijk supertoffe leiding!
WAAR KAN IK MIJN FIETS OF AUTO KWIJT?
komt u te voet of met de fiets? Geen probleem, er is meer dan genoeg plaats om aan het lokaal je fiets te parkeren. Komt u met de auto? Graag vragen wij u dan te parkeren in de omliggende straten of op de parking van de Palaestra.
WAT KOST DIT?
Helemaal niets! De startdag is volledig gratis en vrijblijvend. KSA Petegem zorgt ervoor dat iedereen is verzekerd. Natuurlijk kan er aan de doorlopende bar een drankje gedronken worden aan zeer democratische prijzen.
!!! NIEUW: LEEUWKES !!!
KSA Petegem krijgt er een nieuwe groep bij. De jeugdbeweging oversteeg vorig jaar de grens van 280 leden. Er komt een nieuwe groep voor de kinderen uit het eerste leerjaar, genaamd de Leeuwkes en een groep voor de kinderen uit het tweede leerjaar, die ze kabouters blijven noemen. Met deze opsplitsing hopen ze om hun leden zo goed als mogelijk te begeleiden in kleinere groepen.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…