Categories: Algemeen

Op stap in Hansbeke met De Beiaardstappers

We moeten bekennen, het afgelopen corona jaar hebben we zoals vele reeds aardig wat kilometers afgestapt. En we ontdekken nog steeds nieuwe wandelingen in Deinze, het land van Nevele.

Via facebook kwamen we tot ontdekking, dat er vorig jaar in Poesele een nieuwe wandelclub is opgericht “De Beiaardstappers”. 

In februari hadden ze reeds hun eerste tijdelijke, uitgestippelde corona wandeling in Poesele. Vanaf dit weekend tot 18 april hebben ze gekozen voor Hansbeke en Landegem, waar er uitgestippelde routes zijn van 7 – 10 – 12 – 15 en 20 km. Voor elk wat wils dus. 

We vertrokken aan de kerk van Hansbeke voor een luswandeling van 7 km rond Hansbeke. 

De wandelingen kunnen op zich overal gestart worden waar ze voorbij komen, aan de kleine parking in Hansbeke hangen ze ook uit wat een ideale startplaats is. De gpx bestanden van de wandelingen kunnen via de pagina van de Beiaardstappers routeyou ook gedownload op bijvoorbeeld je smartphone, of afgedrukt worden.
Maar kunnen gerust ook afgestapt worden met de aangebrachte bewegwijzering.

Voor de laatste zaterdag van mei hebben ze nog grotere plannen, met afstanden van 5 tot 75km stappen!

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago