Studeren in coronatijden is geen lachertje. Studenten kunnen zich minder goed focussen, hebben al maandenlang amper sociale contacten, de meeste lessen hebben online plaats … Vele studenten hebben bovendien niet de nodige faciliteiten om degelijk te studeren. Denk aan een eigen bureauruimte of werkplek, degelijke internetverbinding, een stille omgeving, … Door het aanbieden van veilige en stille studeerplekken wil stad Deinze deze jongeren ondersteunen. Zowel voor hun mentaal en fysiek welbevinden, als voor de studieresultaten, kan dit een groot verschil maken. Veel studenten halen meer motivatie uit het samen studeren met lotgenoten en hebben nood aan een stille ruimte om aandachtig te kunnen studeren. Daarom voorzien de jeugddienst en de stedelijke Bibliotheken opnieuw vier rustige bloklocaties: één in de foyer van de bibliotheek Landegem (Stationsstraat 20, Landegem), één in de vergaderzaal van Huis van het Kind (Mouterijdreef 22, Deinze) en één in de polyvalente zaal van JH Brieljant (Mouterijdreef 20, Deinze) en één in de bibliotheekkelder van Deinze (ingang via trap Markt, Deinze).
Openingsuren bloklocatie foyer bibliotheek Landegem (18 studeerplaatsen) van maandag 17 mei tot en met woensdag 30 juni 2021:
Openingsuren bloklocatie Huis van het Kind Brielpunt (9 studeerplaatsen) van maandag 17 mei tot en met woensdag 30 juni 2021:
Openingsuren bloklocatie JH Brieljant (8 studeerplaatsen) van maandag 17 mei tot en met woensdag
30 juni 2021:
Openingsuren bloklocatie bibliotheekkelder Deinze (20 studeerplaatsen) van maandag 17 mei tot en met woensdag 30 juni 2021:
Enkele belangrijke aandachtspunten voor alle bloklocaties:
Info
Jeugddienst – www.deinze.be/bloklocaties
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…