Stadsinfo

April Maand van de Markt

April is Maand van de Markt. Ook Stad Deinze neemt opnieuw deel. De marktkramers en de beleving rond de wekelijkse markt wordt in de kijker geplaatst. Doe je inkopen op onze markten, spaar mee en maak kans op één van de vele mooie prijzen.

Wie zijn inkopen op onze markten doet, kiest voor de kwaliteit en versheid van het lokaal aanbod. Ook niet-frequente marktbezoekers willen we hiervan overtuigen en zo stimuleren om de markt en de beleving errond te (her)ontdekken.

Tijdens de Maand van de Markt wordt kopen op onze markten beloond. Per aankoop krijg je een stempel op je spaarkaart. Eens vol kan je deze spaarkaart deponeren in de wedstrijdurne op de respectievelijke markt. Hieruit worden dan de winnaars getrokken. Sparen kan via een spaarkaart, verkrijgbaar bij de handelaars op de markt of digitaal op je smartphone via de wedstrijdapp (te downloaden via www.maandvandemarkt.be).

Deelnemende wekelijkse markten in Deinze:

  • Markt Deinze: iedere woensdag van 8 tot 12 u.
  • Kastanjelaan Petegem: iedere zaterdag van 8 tot 12 u.
  • Centrum Nevele: iedere vrijdag van 8 tot 12 u.
  • Centrum Hansbeke: iedere dinsdag van 8 tot 12 u.
  • Centrum Landegem (Boerenmarkt): iedere vrijdag van 15 tot 18 u.

De Maand van de Markt is een samenwerking tussen de vijf Vlaamse Provincies, OC West en de Vlaamse Federatie Ambulante Handel. Meer informatie vind je op www.maandvandemarkt.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago