politiek

N-VA Deinze zet het doven van de straatverlichting opnieuw op de politieke agenda.

De stad Zottegem gaat in op de verzuchtingen van tal van andere inwoners om de straatverlichting ’s nachts opnieuw te laten branden. Daarmee volgt de Egmontstede het voorbeeld van Aalst en Gent waar men net voor de zomer een identieke beslissing nam. 

“Tijdens onze huisbezoeken, op onze website www.IdeeDeinze24.be en op sociale media blijft de straatverlichting een veelbesproken onderwerp en vragen vele mensen om de straatverlichting weer aan te steken.” zegt N-VA-secretaris Glenn Vander Auwera

Enkele weken geleden besliste N-VA Deinze om een petitie te starten waar we onze inwoners vragen deze te tekenen en hiermee het stadsbestuur een duidelijk signaal te geven dat dit écht leeft onder de bevolking. Meer dan 500 mensen ondertekenden ondertussen deze petitie. (http://www.straatverlichtingdeinze.be)

Fractieleider Bart Vermaercke zal het onderwerp in september opnieuw op de agenda van de gemeenteraad plaatsen. De meerderheid van CD&V en Open Deinze had tot dusver geen oren naar de suggestie van de N-VA.
“De veiligheid en het veiligheidsgevoel garanderen is één van de kerntaken van degelijk bestuur. Het is niet omdat de criminaliteitscijfers niet stijgen dat we niet moeten ingaan op de vraag van vele inwoners.” aldus Vermaercke.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: nva

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago