Categories: Algemeen

Jeugd Rode Kruis Deinze

Feestweekend 2008

Net als vorig jaar organiseert het Jeugd Rode Kruis Deinze een ribbetjesfestijn. Dit jaar doen ze er echter nog een schepje bovenop. Ze maken er immers een heus feestweekend van! Het weekend start op vrijdag 25 april met een levend kickertoernooi. Ambiance verzekerd. Zaterdagavond kan u komen smullen van onze heerlijke ribbetjes. Ten slotte sluiten we het weekend af met enkele traditionele volksspelen en een cafetaria in het teken van de speelstraat.

Wie is Jeugd Rode Kruis Deinze

Het Jeugd Rode Kruis of JRK is een gratis jeugdbeweging gelinkt aan het Rode Kruis. Sedert dit jaar hebben we een gloednieuw logo. Maar we zijn we nog steeds dezelfde jeugdbeweging waar iedereen welkom is.

JRK afdeling Deinze heeft een leidersgroep die bestaat uit een mix van mensen met jarenlange ervaring en een aantal mensen die nog maar net van start zijn gegaan.
Elke leiding beschikt ook over een brevet EHBO. Samen zijn ze met 16 supertoffe en overdreven enthousiaste mensen die elk weekend klaarstaan voor jullie kinderen.

Zij doen dit op een aantal manieren:
· Zij geven cursussen EHBO voor kinderen tussen de 6 en 16 jaar. Daarvoor hebben ze twee opgeleide lesgevers.
· Geen jeugdbeweging zonder supertoffe activiteiten. Ze spelen bosspelen, stadsspelen, knutselactiviteiten enz… Deze vinden plaats elke 2 weken op zaterdagnamiddag en meestal van 14u tot 17u.
· Om te zorgen dat het leeftijdsverschil niet te groot wordt is het JRK Deinze onderverdeeld in 4 takken:
– De Vitamientjes: 6j tot en met 8j
– De Helpertjes: 9j tot en met 11j
– De Juniors: 12j tot en met 15j
– De Seniors: 16j tot en met 18j
De oudste onder hen maken kans zelf in de leiding te komen!!!
· Daarnaast gaan ze elk jaar op weekend en op kamp.

Kortom, genoeg momenten om samen te ravotten. Willen jullie meer te weten komen over deze jeugdbeweging? Aarzel niet hen te contacteren Peter 0494/209461 – www.rodekruisdeinze.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago