Wie kent ze niet de charmevolle b&b’s, Vlaanderen kent er al honderden. Maar Frankrijk is nog altijd een paradijs vol met prachtige b&b’s, waaronder ook die van Regine Herteleer. Regine afkomstig uit Sint-Martens-Leerne baat al sinds 2007 een gezellige b&b uit Domaine Esperou in Saint-Denis.
De b&b is gesitueerd in de regio van Carcasonne, grenzend aan het Parc Regional du Haut Languedoc een regio die een unieke fauna en flora bezit. Het sfeervolle gerestaureerde gebouw biedt alle comfort en luxe om uw vakantie geslaagd te maken. De imposante open haard van 150 jaar oud maakt indruk bij iedereen. Wordt het te warm kan altijd een duik in het zwembad gemaakt worden.
We laten Regine aan het woord, vanwaar haar passie komt om deze schitterend gelegen b&b uit te baten
“Reeds 20jaar broedt de droom een b&b te beginnen, deze werd verwezenlijkt door het vinden van deze, toch unieke, locatie. Uitkijkend op het Bassin van St Denis en de keten van de Pyreneeen, ademt deze plaats rust en zaligheid uit. Mede door deze ligging, m’n liefde voor de keuken en het de gasten aangenaam te willen maken, was de beslissing snel gevallen.”
Bezoek de b&b alvast via het internet http://www.domaine-esperou.com/
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…