Categories: Algemeen

Wie naar de winkel fietst wint in Deinze

Stad Deinze organiseert in samenwerking met de Opperdekenij van 4 mei tot 8 juni 2013 de campagne ‘Wie naar de winkel fietst wint’. De organisatie van deze campagne is volledig in handen van het stadsbestuur, waardoor de lokale partners en sponsorende handelaars beter in de kijker gezet kunnen worden.

Volle spaarkaart = mooie prijzen
Telkens als men tussen 4 mei en 8 juni met de fiets gaat winkelen in één van de 164 deelnemende handelszaken krijgt men een stempel op de spaarkaart. Met een volle spaarkaart maakt men kans op een van de mooie prijzen, geschonken door het stadsbestuur, de Opperdekenij en de sponsorende handelszaken. Winnaars worden na de campagne persoonlijk op de hoogte gebracht. Volle spaarkaarten kunnen ingeleverd worden bij deelnemende buurtwinkels, aan het onthaal van het stadhuis, in de bibliotheek en in het sportcomplex Palaestra.

Deinse buurtwinkels in de kijker
Bovendien worden dit jaar opnieuw de Deinse buurtwinkels in de kijker gezet. Als men bij de buurtwinkels acht spaarzegels verzamelt, dan biedt het stadsbestuur gratis een herbruikbare tas aan. Zo zorgen we samen voor een afvalarm bezoek aan de winkels.

Een overzichtslijst van de deelnemende handelszaken is beschikbaar op www.deinze.be, bij de milieudienst en aan het onthaal van het stadhuis. De deelnemende handelaars zijn gemakkelijk te herkennen aan de affiche in de etalage.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago