Platform Omgeving Leie Schelde (POLS) en de erfgoedcel Leie Schelde lanceren vandaag hun nieuwe website: www.polsregio.be
De website is opgemaakt met een frisse lay-out en als achtergrond is een motief van de tegelvloer uit Museum Fonds De Smet (Tolpoortstraat te Deinze) gebruikt, vanaf volgend jaar de thuisbasis van de organisatie.
Drie blokken geven meer informatie over de organisatie POLS, over de erfgoedcel Leie Schelde en over het cultuuraanbod in de regio. Wie meer wil weten over de organisatie, de Raad van bestuur en de medewerkers kan terecht bij POLS. Het ondersteuningsbeleid (met de uitleendienst en het subsidiebeleid voor cultureelerfgoedprojecten), de Erfgoedbank (www.erfgoedbankleieschelde.be) en de erfgoedthema’s komen aan bod bij Erfgoedcel. Voor culturele activiteiten kan je terecht bij Cultuur, met UiT in de Regio, POLSSLAG en een overzicht van de cultuursector en van de gemeentelijke ondersteuning voor cultuur.
Maandelijks wordt een nieuwsbrief met het regionaal cultureel- en erfgoednieuws uitgestuurd. Je kan je hiervoor inschrijven via de website of via mail info@egcleieschelde.be
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…