Categories: politiek

N-VA Deinze bezorgt Mobiliteitsvisie aan Minister Ben Weyts

Op 15 januari trok een delegatie van N-VA Deinze naar de Vlaamse minister van Mobiliteit Ben Weyts. Gewapend met de N-VA-visie op de Deinse mobiliteit vroegen ze aandacht voor de mobiliteitsproblematiek in Deinze.

Op de foto vlnr: Peter Broeren (voorzitter N-VA Deinze) – Ben Weyts (minister mobiliteit) – Eric De Neve (secretaris) – Ronny Vermeulen (voorzitter werkgroep mobiliteit)

‘N-VA Deinze is van mening dat de inwoners recht hebben op vlot en veilig verkeer binnen onze stad. Er zijn concrete oplossingen nodig op korte en lange termijn,’ zegt voorzitter Peter Broeren. ‘Dat hebben we uitgewerkt in een visie. Alle leden van onze werkgroep ‘mobiliteit’ hebben hier hard aan meegewerkt. Die mobiliteitsvisie hebben we nu ook aan de minister kenbaar kunnen maken.’

‘Het vorige Mobiliteitsplan van de Stad Deinze is nooit uitgevoerd ondanks dure studies en het huidige plan blijft voorlopig nog uit. Vlaanderen kan zelf niet verder werken aan de streefbeeldstudie van de gewestwegen omdat het mobiliteitsplan van Deinze op zich laat wachten. Het is zeer jammer dat er zoveel tijd verloren gaat. Ondertussen staan we letterlijk en figuurlijk stil in Deinze,’ aldus Broeren.

Ook de problematiek van de Gaversesteenweg, waar de bewoners al meer dan 10 jaar in onzekerheid leven door aangekondigde onteigeningen, werd aangekaart bij de minister.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago