Categories: Algemeen

Conditie verbeteren bij Fast fitness Deinze

Deinze is een fitness zaak rijker, na Basic-Fit in de Tolpoortstraat, Orlando’s fitness op de Gaversesteenweg en Fit Class in de Peter Benoitlaan komt er een extra fitness zaak bij in Deinze. Fast Fitness opent de deuren op zondag 8 maart voor het publiek, het vroegere Kalypso dat over te nemen stond is nu in nieuwe handen en heeft een nieuwe naam gekregen.

We laten even de nieuwe uitbater aan het woord: “Ik ben Jan Boone (43j.) uit Gent en heb lichamelijke opvoeding gestudeerd. Sinds 20 jaar ben ik actief in de fitnessbranche. Eerst als trainer, dan als fitness manager van een grote fitnessketen en vervolgens als zaakvoerder van een eigen fitnesscentrum.

Na een sabatjaar vernam ik dat fitness Kalypso in Deinze over te nemen stond. We kwamen vlug tot een akkoord. De zaak had een grondige update nodig en een frisse wind. FAST FITNESS was geboren!

Wij zijn qua prijs zeer concurrentieel, squash is inbegrepen en wij bieden wel live groepslessen met een echte lesgever. Klanten moeten geen afspraak maken en kunnen 7/7 onbeperkt komen sporten. Last but not least kunnen klanten altijd beroep doen op mijn jarenlange ervaring als fitness trainer.”

Wij zagen reeds dat het gemeend is, alle toestellen zijn vernieuwd en de motivatie is top! De openingsuren zijn ook mooi, dagelijks open vanaf 8u s’morgens tot 23u s’avonds.

Fast fitness Deinze, Toekomststraat 16, Deinze

Maak alvast gebruikt van de gratis weekpas die aangeboden wordt, klik hier voor meer info – http://www.fastfitness.be/gratis-weekpas/

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: Fast fitness

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago