Categories: politiek

Nieuwjaarswensen bij sp.a Deinze

Januari is traditioneel een maand met veel nieuwjaarswensen en recepties. Sp.a Deinze sluit de nieuwjaarsmaand af op zondag 31 januari met haar jaarlijks ontbijt en receptie. Nationaal sp.a-voorzitter en ex-Deinzenaar John Crombez bevestigde alvast zijn komst naar het ontbijt. En hij komt niet alleen!

Recent verscheen John’s nieuw boek ‘Ctrl+Alt+Del’ waarmee hij oproept om met zoveel mogelijk mensen het debat aan te gaan over nieuwe sociale en economische regels. Elke ingeschreven aanwezige krijgt een exemplaar van zijn boek. “We zijn heel blij dat John opnieuw de tijd maakt om naar Deinze af te zakken. En, het is uiteraard zeer fijn dat hij voor iedere aanwezige ook een boek meebrengt! Bouwen aan een eerlijkere toekomst waarin iedereen vooruit gaat, dat moeten we samen doen”, zegt Freija Dhondt, voorzitter sp.a Deinze.

Daarnaast verwachten de Deinse socialisten uiteraard heel wat eigen leden en sympathisanten en leden uit naburige afdelingen. “De voorbije jaren hebben we heel erg ingezet op de versterking van ons netwerk met de naburige sp.a-afdelingen en dat loont. We staken geregeld de koppen samen en konden zo veel van elkaar leren”, zegt Wouter De Schepper, ondervoorzitter.

Inschrijven voor het ontbijt en de receptie kan nog tot woensdag 27 januari via info@spadeinze.be of bij één van de bestuursleden. Het ontbijt, dat start om 9u, is gratis voor sp.a Deinze en S-Plus-leden en kost 5 euro voor niet-leden. De receptie om 11u is voor iedereen gratis.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: Sp.a

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago