Het was en is nog steeds met pijn in het hart dat Nick Hollevoet Deinze verliet om zo dichter bij zijn zaak Bo’drams te zijn. Vandaar zijn idee om Deinze te vertegenwoordigen in zijn zaak Bo’drams te Gent. Op de voorgevel werd dan ook met veel trots een mooi plakaat met het opschrift “Consulaat Stad Deinze” opgehangen. Deinze zal op deze manier mooi vertegenwoordigd worden door onze belleman.
Met het 1 jarig bestaan van zijn zaak werden naast de gewone ronde boterhammen een glazen Bo’dram voorgesteld. Een lekker donker biertje uit de stal van brouwerij Canarus uit Gottem. Wij proefden het biertje en het was net alsof er een engeltje uit de Leie op je tong … maw een lekker en knap bruin biertje. Op het etiket staat een mooie cartoon van Nick afgebeeld.
Zijn klanten worden altijd in de ‘watten’ gelegd, je voelt dit ook als je binnenkomt, er is sfeer en iedereen praat met iedereen. Als mooi eerbetoon aan zijn trouwste klant van 89 jaar mocht die de lekkere glazen Bo’dram voorstellen.
Wie benieuwd is naar de lekkere broodjes in combinatie met een glazen Bo’dram, kan Nick altijd een bezoekje brengen tussen het winkelen door in de Bennesteeg in Gent. Alle info op zijn website www.bodrams.be
Bo’drams is er een weekje op uit om nieuwe ideeën op te doen, vanaf maandag 23 mei terug open!
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…