De Blue-bike uitleenpunten aan het station en in de Brielstraat vormen een alternatief bij verplaatsingen die normaal met de auto gebeuren. Je reist met de trein of auto tot aan het uitleenpunt, voor de fameuze ‘last mile’ huur je een Blue-bikefiets.
Stad Deinze stapte als pionier in in het derdebetalersysteem, waardoor je in Deinze een Blue-bikefiets gratis ontleent. Deinzenaars rijden ook gratis in andere steden waar Blue-bikes ontleend kunnen worden.
Hoe een Blue-bike ontlenen?
Word online lid op www.blue-bike.be (10 euro/jaar) en ontvang jouw Blue-bikekaart binnen enkele dagen in de bus. Houd jouw Blue-bikekaart voor de sleutelautomaat aan het fietsuitleenpunt en volg de instructies op het scherm. Zo heb je meteen een fiets ter beschikking. Per kaart kunnen maximum 2 fietsen worden ontleend. Breng de fiets(en) terug naar hetzelfde uitleenpunt binnen een termijn van 24 uur.
Blue-bike is een initiatief van de NMBS, FIETSenWERK en De LIJN en wordt gesponsord door Ethias. In België zijn er momenteel 16.000 Blue-bikeleden.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…