Voor de N-VA-afdeling in Deinze/Nevele is het een evidentie dat Sabine Vermeulen de kopvrouw wordt. “Sabine heeft de afgelopen jaren bewezen een dossiervreter te zijn, die vanuit de oppositie weegt op het beleid en vaak met eigen constructieve voorstellen komt. Met haar ervaring en dynamisch karakter is Sabine de voortrekker van onze lokale afdeling”, zegt N-VA-voorzitter Peter Broeren. “En met Jan Pauwels hebben we een zeer degelijke en politiek beslagen Nevelse kandidaat op de tweede plaats.”
Sabine Vermeulen wil met de N-VA een leidende rol in de fusiestad spelen. “Ik wil voor het beste resultaat ooit gaan, want de uitbouw van de fusie is een opdracht die we met de N-VA willen opnemen. De N-VA wil meeschrijven aan een nieuw hoofdstuk in de rijke geschiedenis van Deinze en Nevele. We willen deze verantwoordelijkheid opnemen voor Deinze, voor Nevele en alle inwoners.”, motiveert Vermeulen.
Vermeulen startte haar politieke carrière in 2006. Sinds 2012 zetelt Vermeulen aanvankelijk in de senaat en nu in het Vlaams parlement. Maar dat mandaat zet ze niet verder als ze tot burgemeester van Deinze wordt verkozen, aldus Vermeulen.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…