Categories: Algemeen

Twee dagen puur shopplezier tijdens Weekend van de Klant

Sunday Shopday (Comeos), Deinze Winkelstad en Dag van de Klant (UNIZO en UCM) slaan voor het tweede jaar op rij de handen in elkaar en brengen het beste van beide events samen tijdens het Weekend van de Klant. Tijdens het weekend van 6 en 7 oktober leggen handelaars klanten extra in de watten.

Op zaterdag 6 en zondag 7 oktober openen de handelaars massaal hun deuren en worden de klanten verwend met heel wat promoties, acties en leuke extra’s tijdens het Weekend van de Klant. De deelnemende handelaars en hun openingsuren vind je op www.weekendvandeklant.be.

Straatanimatie op zaterdag 6 oktober

Naast de talrijke verwenmomenten door de handelaars kunnen de shoppers op zaterdag 6 oktober genieten van straatanimatie in de Kortrijkstraat, de Gentstraat, de Georges Martensstraat en de Stationsstraat. Van 14 u. tot 16 u. vrolijken de Tom, Tom & De Bombardon, Duo Lava Queens, Kip van Koekoe, Hoed Hespeeld! en Le Grand Sextuor de straten op.

Gratis rit met paardenkoets of circuspaard op zondag 7 oktober

Op zondag 7 oktober animeert circuspaard Fabe groot en klein. Tussen 14 u. en 17 u. zal Fabe talrijke trucs tonen aan het publiek zoals shaken, steigeren, bokken, pirouette, knielen, liggen en nog veel meer. Breng haar dus zeker een bezoekje in de Tolpoortstraat (op het pleintje ter hoogte van huisnummer 34).
Naast dit spectaculaire optreden mogen de kinderen ook genieten van een gratis rit met Fabe. Zit je liever in een paardenkoets? Dat kan ook. Er zijn 4 koetsen die de klanten een gratis rit aanbieden van het Sint-Poppoplein naar de Kalkhofstraat – Guido Gezellelaan – Gentstraat – Tolpoortstraat. Fun verzekerd voor het ganse gezin!

Gratis parkeren

Shoppers kunnen het volledige weekend zorgeloos winkelen dankzij de gratis parking in Deinze Winkelstad.

Weekend van de klant is een initiatief van Unizo en Comeos in samenwerking met de Deinse handelaars, Deinze Winkelstad, Stad Deinze, Het Nieuwsblad, Joyn en KBC.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago