Categories: Algemeen

De zoektocht naar mijn grootvader Roger D.

Onderstaand bericht kregen we door via onze insturen pagina van Kimberly van Doorn

Kimberly: “Ik ben intussen al 1 jaar bezig aan een stamboom van mijn familie, dit omdat ik nooit veel familieleden ontmoet heb en enorm curieus was om te weten waar ik vandaan kwam. In een zoektocht naar je stamboom kon je zowel leuke als minder leuke dingen te weten, maar dat heb ik er voor over. Ook de medische erfelijke aandoeningen zijn wel handig te weten voor jezelf en nakomelingen.”

Kimberly: “Het is een wilde gok, maar ik wil het toch via deze weg proberen. Betreft de regio West-Vlaanderen, Deinze, Gottem, Kortrijk en naaste omgeving. Ik ben op zoek naar mijn grootvader langs vaderskant.

De man in kwestie draagt de naam Roger Descamp/Descamps/Deschamps meerdere schrijfwijzen mogelijk, mijn oudoom kon zich de schrijfwijze van de familienaam niet meer herinneren. Helaas kan mijn grootmoeder me niets meer over hem vertellen, zij is al enkele jaren overleden. Mijn vader heeft zijn eigen vader nooit ontmoet en weet dus ook van niets. Hij zou ongeveer in de jaren 1930-1940 geboren kunnen zijn. Mijn grootmoeder zelf is namelijk geboren in het jaar 1940, haar naam was Leona Juliana Missiaen.

De man die ik zoek woonde in Gottem (Deinze) West-Vlaanderen ten tijde dat mijn grootmoeder hem opzocht en van hem zwanger geworden is.
HIj is ten tijde (+/- 1961) of kort daarna van de geboorte van mijn vader naar omgeving Kortrijk verhuisd.
Hij zou volgens mijn oudoom al 3-4 kinderen hebben uit een eerder huwelijk waarvan de vrouw op dat moment al overleden zou zijn. 3 zoons en 1 dochter meende mijn oudoom zich te herinneren.
De bijgevoegde foto betreft mijn grootmoeder. Ik hoop dat dit bericht en deze foto de nakomelingen van Roger Descamps bereikt en dat zij me contacteren als ze mijn grootmoeder herkennen. Alvast aan iedereen bedankt voor de moeite en het delen”

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Wontergem maakt zich op voor een bruisende Meikermis 2025

Van vrijdag 2 tot en met zondag 4 mei staat Wontergem opnieuw helemaal op z’n…

3 dagen ago

De Katrol Deinze krijgt kwaliteitslabel voor studie – en gezinsondersteuning bij kwetsbare gezinnen

Op woensdag 23 april ontving de Katrol Deinze na een positieve evaluatie het kwaliteitslabel van…

3 dagen ago

Deinze telt opnieuw mee met Straatvinken

Op donderdag 22 mei 2025 vindt de achtste editie van Straatvinken plaats. Tussen 17 en…

3 dagen ago

Buurtbudget Deinze: jouw idee, onze steun

Samen met jou wil Stad Deinze van jouw buurt een fijnere plek maken. Na goedkeuring…

3 dagen ago

Zilver voor SPORTAC86 op Europees kampioenschap acrogym in Luxemburg

Een schitterende prestatie voor SPORTAC86 op het Europees kampioenschap Acrobatische Gymnastiek (European Age Group Competitions)…

3 dagen ago

Skillstrack voor jonge fietsers

Sinds vrijdag 25 april werd aan de achterzijde van sporthal Palaestra een gloednieuwe skillstrack voor…

4 dagen ago