Categories: Algemeen

Deinzenaar Tom neemt deel aan de Rammelbakken Reis

Geboren en getogen Deinzenaar Tom Van de Wiele neemt deel aan de rammelbakken reis die start op 1 september in Breda, rijdt tot in Praag en op 7 september terug aankomt in Breda. Het is een 7-daagse autotocht waarbij er plekken bezocht wordt waar je nog nooit geweest bent en er worden routes gereden die je niet snel zult vergeten. Beleef Europa en ervaar hun motto: “vriendschap is de basis, de uitdaging de beproeving!”

De rammelbak mag een maximum waarde van 750€ hebben en niet jonger zijn dan het jaar 2000. Tom Van de Wiele neemt samen deel met Alexandra Kranenkamp, een Nederlandse. Hun teamnaam is ‘Four x For fun’. Onderweg moeten ze allerlei opdrachten uitvoeren.

Tom neemt vooral deel voor het avontuur, die al begon bij de zoektocht naar een geschikte wagen. Daarna volgde dan het pimpen van de wagen, hun thema is zombie-hunters. Ook zijn interesse, technische kant dan, in oudere wagens komt hier goed van pas. Wat extra lichtjes erop, een hippere radio, een systeem zodat ze kunnen communiceren met andere deelnemers.

Hun 1ste opdracht omvat in het nieuws komen met hun rammelbak, bij deze is dit dus gelukt 🙂

Eerder dit jaar namen ook een paar “bekende Deinzenaren” Frederik Geerts en Ward Van Ooteghem deel aan deze tocht, hier kun je nog nagenieten van hun avonturen. https://www.instagram.com/espritdesaintrenault/

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago