De eerste editie van het BK loopfietsjes in 2018 was meteen een voltreffer met maar liefst 250 deelnemers. Stad Deinze en vzw Deinze Winkelstad organiseren op Autovrije Zondag op 22 september 2019 op de Markt de tweede editie van Belgisch Kampioenschap loopfietsjes voor kinderen van 2 tot 5 jaar. Het parcours bedraagt 200 meter en gaat van start op de Markt, ter hoogte van de Gentpoortstraat. De inschrijvingen starten ter plaatse vanaf 14.30 uur. Deelname is gratis, maar de deelnemers moeten wel zelf hun loopfietsje meebrengen. De wedstrijd start om 16 uur.
Alle deelnemers krijgen een leuke goodiebag en een medaille. Bovendien worden er twee loopfietsjes (Early Rider) ter waarde van 330 euro verloot.
Er wordt in volgende categorieën gereden:
De wedstrijd wordt georganiseerd in samenwerking met volgende partners: Deinze Winkelstad, stad Deinze, AD Delhaize Deinze, Letters & Co, Hokus Pokus Toverbol, Kdkes, Kids Adventure, Zuskus, Crealief, Molders, De Speelvogel en Hema.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…