Categories: Algemeen

Kunstenaars gezocht voor expo in stadsbos

‘Kunst in het Bos’ wordt een activiteit met beeldende kunst in het stadsbos van Deinze. Kunstenaars uit Deinze en omgeving krijgen hierbij de kans om hun creaties te exposeren. Bezoekers zullen die tijdens het weekend van 10 tot 11 oktober 2020 kunnen bewonderen tijdens een wandeling van ongeveer 3 km, langs de bestaande paden. Het comité bekijkt nog of ook in enkele hoeves rond het bos werken kunnen worden tentoongesteld.

Alle werken dienen een relatie te hebben met de natuurlijke omgeving. Er wordt zoveel mogelijk gewerkt met natuurlijk materiaal. De geëxposeerde werken staan op het openbare domein dat vrij toegankelijk is. De werken zullen niet worden verzekerd. Na het weekend van de expositie worden ze door de kunstenaars of in overleg verwijderd. Alles gebeurt kosteloos en op vrijwillige basis.

Geïnteresseerde kunstenaars kunnen zich aanmelden voor dit project. Zij zullen begin maart 2020 worden uitgenodigd voor een wandeling langs het traject. Nadien laten zij weten wat men voor dit evenement zal creëren en waar dit werk opgesteld zal staan.

‘Kunst in het Bos’ is een organisatie van het Samenwerkingsverband Stadsbos Deinze i.s.m. de kunstacademie van Deinze, met medewerking van het stadsbestuur Deinze en van het Agentschap voor Natuur en Bos.

Contactpersoon: Wim Bracke – bracke.wim@skynet.be

Meer info over het stadsbos: www.facebook.com/stadsbosDeinze

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

2 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

2 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

2 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago