Er werden toch een aantal mijlpalen gevierd, collega muzikanten met jawel maar liefst 40, 30, 25, 20, 10 en 5 jaar spelend lid van de vereniging. In 2021 konden ze niet gevierd worden maar nu wordt er positief naar de toekomst gekeken en genieten ze volop van wat gaat komen.
Graag overloop ik met jullie de jubilarissen van 2021:
Voor dirigent Kenny Van Heuverswijn een speciale avond. Hij vierde naast zijn 25 jaar lidmaatschap van de vereniging ook nog eens in 2020 dat hij 10 jaar dirigent is van het harmoniekorkest. Iedereen heeft Kenny in zijn of haar hart gesloten en iedereen hoopt dat hij nog vele jaren met de muzikanten een mooi traject aflegt! Hij daagt iedere muzikant steevast uit met boeiende partituren en stuwt hen zo naar hogere regionen.
Bij de jubilarissen van 2022 zitten ook een aantal mijlpalen om u tegen te zeggen:
Iedere muzikant en ieder bestuurslid werkt mee aan het succes van Harmonieorkest Deinze. De gehuldigde muzikanten kreeg een diploma uitgereikt door Vlamo en daarna was het tijd om te klinken op een schitterdend 2022.
U kunt hen binnenkort terug aan het werk zien op de Canteclaerstoet op zondag 22 mei. Speciaal voor deze editie werd een Canteclaermars geschreven.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…