politiek

N-VA Deinze vraagt ook veiliger oversteek Oudenaardsesteenweg

N-VA pleitte onlangs voor betere oversteekplaatsen op de N43 (baan Gent-Deinze). Onder meer ter hoogte van de Beekstraat in Astene.
Maar ook de Oudenaarsesteenweg bevat al jaren een pijnpunt. Tijdens de gemeenteraad van donderdag 21 december vroeg N-VA raadslid Paul Soetaert aandacht voor de toenemende onveiligheid voor fietsers en voetgangers bij het oversteken van de Oudenaardsesteenweg ter hoogte van de kruising met de Nieuwgoedlaan en met de Eggestraat. 

 “Ingevolge de snelle uitbreiding van De Prijkels is de Oudenaardsesteenweg een steeds drukker bereden verkeersader geworden” merkt Paul Soetaert als buurtbewoner op, “Vooral tijdens de spitsuren van het woon-werkverkeer en schoolverkeer, ’s winters bij regenweer of bij valavond is het voor fietsers en voetgangers ronduit gevaarlijk om daar de steenweg te dwarsen.” 

“Bijkomend stelt zich het probleem dat automobilisten die, komende van Deinze, links willen afslaan naar de Eggestraat, onbesuisd langs rechts voorbijgestoken worden door achterliggers,” vult Paul Soetaert aan.  

 Raadslid Soetaert vroeg namens de N-VA fractie om bijkomende maatregelen  ter beveiliging van deze oversteek. 

 In zijn antwoord erkende de schepen van mobiliteit het probleem. Hij beloofde het punt op de agenda van de volgende verkeerscommissie te zetten.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: nva

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

3 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

3 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

3 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago