Frederik aan het werk.
Het woord kol gebruiken we in Deinze (en in het Frans) al eens voor ‘lijm’. Het lag dus voor de hand dat Frederik voor zijn artiestennaam Coll Batslé koos. Onder dit pseudoniem ontwerpt hij absurde collages die tot de verbeelding spreken.
De vintage afbeeldingen haalt hij uit oude tijdschriften en magazines van de jaren 70, 80 en 90. Heel precies worden deze dan met de hand uitgesneden en samen gekleefd tot een beeld dat voor hem perfect is. Elke collage is uniek en wordt, bij wijze van spreken, ambachtelijk gemaakt. Geen photoshop of andere digitale snufjes komen hierbij te pas.
Frederik vindt de humor in zijn werk erg belangrijk. Het moet je fantasie prikkelen en je even laten stilstaan bij de gedachte ‘stel dat het echt zo zou zijn’.
Al zijn collages kan je vinden op zijn Facebookpagina of Instagram account. Mocht je interesse hebben in een uniek ingekaderd werk, kan je hem mailen.
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…