Asfaltwerken op N43
Op maandag 5 maart begint de aannemer met de voorbereidende werken ( affrezen, op hoogte brengen van putten…). Tijdens deze week blijven de opritten bereikbaar en is de hinder beperkt.
Vanaf maandag 12 maart start hij met het leggen van de toplaag in asfalt van de Gentsesteenweg/Kapellestraat (N43) en met de afwerking van de fietspaden in asfalt. Deze asfaltwerken duren tot vrijdag 16 maart. Tijdens de asfaltwerken zullen de opritten langs de N43 minstens een halve tot één dag niet bereikbaar zijn. De aannemer verwittigt bewoners en handelszaken kort voor afsluiting.
Verkeerssituatie
Auto’s en vrachtwagens
Het verkeer richting Gent kan door en rijdt op de N43 langs de werfzone.
Het verkeer richting Kortrijk rijdt om via de Klapstraat (N437), Kortrijkseheerweg, ’s Gravenstraat en Steenweg Deinze (N35) en de E17.
De Achterstraat is afgesloten van de N43. Het verkeer rijdt om via het kruispunt met het H. Malfaitplein.
Fietsers
Voor de veiligheid rijden de fietsers om in beide richtingen:
U vindt meer info over de werken op www.wegenenverkeer.be/Deinze
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…