Op 19 september lanceert Kunstacademie Deinze haar nieuwe website. Surf je naar www.kunstacademiedeinze.be dan kom je terecht op een creatieve, maar overzichtelijke plek waar je kan grasduinen in de mogelijke opleidingen van KADE.
“We zijn al enige tijd bezig met een eigen huisstijl voor KADE en deze website is daar een belangrijke mijlpaal in”, zegt directeur Geert Dhondt. “Je vindt er alle info over KADE maar we bieden er ook een kijkje in onze lessen.”
Bij de opbouw van de website werd vooral aandacht besteed aan het makkelijk terugvinden van de nodige informatie. Zo werd een gids voor nieuwe leerlingen toegevoegd waarbij je per leeftijdscategorie kan zien welke opleiding je kan volgen. Ook huidige leerlingen kunnen er hun traject verder uitstippelen.
“Het is belangrijk om een eigen online plaats te hebben om de creativiteit die in KADE geademd wordt tot bij het grote publiek te brengen”, zegt Nathalie Lambrecht, schepen bevoegd voor KADE. “Want naast alle info vind je er de geplande activiteiten, foto’s, filmpjes en in de nabije toekomst kan je er de Beeldblog volgen.”
De nieuwe website sluit goed aan bij de blijvende groei van KADE, want ook dit schooljaar zal KADE opnieuw afkloppen op bijna 3.000 inschrijvingen.
In KADE kan je aan de slag met klassieke of hedendaagse dans, beeldende kunsten, theater, storytelling, media, musical en muziek. Daarnaast zijn er ook de kortlopende cursussen Schrijven, MuziekActua en Muziekgeschiedenis. Wil je graag dit schooljaar nog starten? Dan kan je nog inschrijven tot en met
30 september.
Alle info over de opleidingen en de online inschrijvingen vind je op www.kunstacademiedeinze.be.
Van vrijdag 2 tot en met zondag 4 mei staat Wontergem opnieuw helemaal op z’n…
Op woensdag 23 april ontving de Katrol Deinze na een positieve evaluatie het kwaliteitslabel van…
Op donderdag 22 mei 2025 vindt de achtste editie van Straatvinken plaats. Tussen 17 en…
Samen met jou wil Stad Deinze van jouw buurt een fijnere plek maken. Na goedkeuring…
Een schitterende prestatie voor SPORTAC86 op het Europees kampioenschap Acrobatische Gymnastiek (European Age Group Competitions)…
Sinds vrijdag 25 april werd aan de achterzijde van sporthal Palaestra een gloednieuwe skillstrack voor…